Darbības pamatvirzieni

Traumatoloģija

Viens no slimnīcas galvenajiem darbības virzieniem ir tieši traumatoloģija. 

Trauma – ārēja faktora (mehāniska, ķīmiska, termiska u.c.) iedarbības izraisīts audu un orgānu bojājums, kas rada funkcijas traucējumus.

 

Slimnīcā ārstē tikai mehānisku faktoru iedarbības izraisītus ekstremitāšu un mugurkaula traumu bojājumus, piemēram - brūces, nobrāzumus, sasitumus, lūzumus, mežģījumus, muskuļu, cīpslu un saišu plīsumus, locītavu struktūru (skrimšļu, kapsulas, menisku) mehāniskus bojājumus.

 

Akūtu traumu gadījumos ir jāvēršas slimnīcas Traumpunkts - uzņemšanas nodaļā. Dežurējošais ārsts Jūs izmeklēs, sniegs nepieciešamo pirmreizējo palīdzību un nozīmēs attiecīgu turpmāko ārstēšanu.

 

Ja trauma nav akūta, vai ja pirmā palīdzība jau bija sniegta citā medicīnas iestādē, Jūs varat pieteikties uz konsultāciju pie ārsta traumatologa, ortopēda Slimnīcas Ambulatorajā nodaļā. Ja būs nepieciešama ķirurģiska ārstēšana, ārsts Jums piedāvās iespējamos operācijas datumus un izstāstīs sīkāk par nepieciešamiem izmeklējumiem un dokumentiem, kas nepieciešami, stājoties Slimnīcā plānveida operācijai.

 

  • Informāciju par klīnisko nodaļu darbību skatīt šeit:

http://www.tos.lv/lv/strukturvienibas/2/2-mugurkaula-kirurgijas-centrs-1-nodala

http://www.tos.lv/lv/strukturvienibas/3/3-locitavu-kirurgijas-nodala-3-nodala

http://www.tos.lv/lv/strukturvienibas/4/4-traumatologijas-centrs-4-nodala

http://www.tos.lv/lv/strukturvienibas/5/5-traumatologijas-centrs-5-nodala

 

Doties soli atpakaļ