Kontakti

Pieteikšanās uz ambulatorajām konsultācijām pa tālruni: 67399421 vai

aizpildot kontaktformu

 

Pieteikšanās uz sonogrāfiju un ehokardiogrāfiju arī pa tālr.: 67 399 203

Pieteikšanās uz magnētisko rezonansi TIKAI pa tālr.: 67 399 448 vai 67 399 203

 

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca”

  • Adrese: Duntes iela 22, Rīgā, LV – 1005
  • Administratīvā biroja tālrunis: 67 399 300
  • Fakss: 67 39 234 8
  • E-pasts: tos@tos.lv
  • Publiskā atslēga: e-pasta šifrēšanai atrodama šeit.

 

  • Rekvizīti:

Vienotais reģ.Nr.40003410729

Juridiskā adrese: Duntes iela 22, Rīga, LV-1005

Tālrunis: 67399300, fakss: 67392348

Swedbank AS

Konts: LV92HABA0551009437916

Kods: HABALV22

 

  • Valdes pieņemšanas laiki:

Valdes priekšsēdētāja Anita Vaivode – piektdienās no plkst. 09.00 - 12.00*

Valdes locekle Inese Rantiņa – piektdienās no plkst. 09.00 - 12.00*

Valdes loceklis Modris Ciems – ceturtdienās no plkst. 09.00 - 11.00*

*iepriekšēja vizītes pieteikšana pa tālr. 67 399 300
 

  • Citi tālruņi:

Traumpunkts – uzņemšanas nodaļa: 67 399 441

Anestezioloģijas un reanimācijas nodaļas māsu postenis: 67 399 258

1. nodaļas māsu postenis: 67 399 210

3. nodaļas māsu postenis: 67 399 270 vai 67 399 280

4. nodaļas māsu postenis: 67 399 240

5. nodaļas māsu postenis: 67 399 250

 

  • Iebraukšana slimnīcas teritorijā ar privāto transportu - par maksu (3.00 EUR)

 

  • Uz slimnīcu Jūs varat atbraukt arī ar sabiedrisko transportu:

no Stacijas laukuma 3. trolejbuss un 11., 24. autobusi. Maršrutā no Rumbulas (caur Ķengaragu, Pļavniekiem, Purvciemu) 49. autobuss.

Izkāpšanas pietura - Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca.

Spiediet te, lai apskatītu visus kontaktus!

Administrācija:
 

Uģis Zariņš - galvenais ārsts

Tāl.:67399307, e-pasts: Ugis.Zarins@tos.lv

 

Ilze Neparte – galvenā māsa
Tālr.: 67399379, e-pasts: Ilze.Neparte@tos.lv

 

Elīna Tolokonceva - projektu vadītāja
Tālr.: 67399285, e-pasts: Elina.Tolokonceva@tos.lv

Administratīvais birojs:

Santa Ennīte – biroja vadītāja
Tālr.: 67399200, e-pasts: Santa.Ennite@tos.lv

 

 

Zane Liepiņa - vecākā iepirkumu speciāliste
Tālr.: 67399248, e-pasts: Zane.Liepina@tos.lv

 

Dace Jaunromāne – lietvede-endoprotezēšanas rindu vadības koordinatore
Tālr.: 67399225, e-pasts: Dace.Jaunromane@tos.lv

 

Ambulatorā nodaļa

Inese Breide - nodaļas vadītāja

Tār.: 67399226, e-pasts: Inese.Breide@tos.lv

Solvita Āboliņa- virsmāsa
Tālr.: 67399212, e-pasts: Solvita.Abolina@tos.lv

Reģistratūra - Tālr.: 67399421
 

 

Traumpunkts - Uzņemšanas nodaļa
Vladimiras Klezis – nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399216, e-pasts: Vladimiras.Klezis@tos.lv
 

Evija Ustinova - virsmāsa
Tālr.: 67399333, e-pasts: Evija.Ustinova@tos.lv

Reģistratūra - Tālr.: 67399441
 

 

Diagnostiskās radioloģijas nodaļa
Ilze Čerņavska - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399233, e-pasts: Ilze.Cernavska@tos.lv

 

Agrita Jekimova - virsmāsa
Tālr.: 67399257, e-pasts: Agrita.Jekimova@tos.lv
 

Reģistratūra - Tālr.: 67399203
 

 

Pirmsoperācijas izmeklēšanas nodaļa
Iveta Veide – virsmāsa
Tālr.: 67399402, e-pasts: Iveta.Veide@tos.lv



Īslaicīgās ķiruģijas centrs (1.nodaļa)

Ēriks Ozols - nodaļas vadītājs

Tālr.: 67399331, e-pasts: Eriks.Ozols@tos.lv

 

Nataļja Valujeva - virsmāsa

Tālr.: 67399352, e-pats: Natalja.Valujeva@tos.lv

 

 

Mugurkaula un locītavu ķirurģijas centrs (3. nodaļa):
Jānis Ābols – nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399456, e-pasts: Janis.Abols@tos.lv
 

Silvija Zīle - virsmāsa
Tālr.: 67399398, e-pasts: Silvija.Zile@tos.lv

Valentīna Ezergaile - virsmāsa

Tālr.: 67399371, e-pasts: Valentina.Ezergaile@tos.lv


Māsu postenis 67399270 vai 67399280
Administrators - Tālr.: 67399426

 

Traumatoloģijas centrs (4.nodaļa):

Mārtiņš Malzubris – nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399334 , e-pasts: Martins.Malzubris@tos.lv

Oksana Boikova – virsmāsa
Tālr.: 67399438 , e-pasts: Oksana.Boikova@tos.lv

 

Māsu postenis – Tālr.: 67399240

 

Traumatoloģijas centrs (5.nodaļa):
Māris Zambrāns  – nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399251, e-pasts: Maris.Zambrans@tos.lv
 

Anna Riekstiņa - virsmāsa
Tālr.: 67399359, e-pasts: Anna.Riekstiņa@tos.lv

 

Māsu postenis – Tālr.: 67399250, 67399405

 

Ķirurģisko operāciju nodaļa
Ilga Bulāne - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399234, e-pasts: Ilga.Bulane@tos.lv
 

 

Anestezioloģijas un reanimācijas nodaļa

Iveta Golubovska– nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399323, e-pasts: Iveta.Golubovska@tos.lv

Maija Pavārniece – virsmāsa
Tālr.: 67399420, e-pasts: Maija.Pavarniece@tos.lv

Ārstu istaba – Tālr.: 67399221
Māsu postenis – Tālr.: 67399258, 67399419

 

Rehabilitācijas nodaļa
Daiga Bruzgule - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399235, e-pasts: Daiga.Bruzgule@tos.lv

 

Anna Grigorjana - virsmāsa
Tālr.: 67399387, e-pasts: Anna.Grigorjana@tos.lv

 

Reģistratūra - Tālr.: 67399387, 67399421
 


Asins kabinets

Gunta Šmite - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399202 , e-pasts: Gunta.Smite@tos.lv

 


Patohistoloģijas un audu konservācijas laboratorija
Irīna Paegle - vadītāja
Tālr.: 67399298, e-pasts: Irina.Paegle@tos.lv
 


Mikrobioloģijas laboratorija

Dzintars Ozoliņš - vadītājs

e-pasts: Dzintars.Ozolins@tos.lv
Tālr.: 67399291, e-pasts: mikrobi@tos.lv

 

Centralizētā sterilizācijas un sterilo materiālu apgādes nodaļa
Inga Buša - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399367, e-pasts: Inga.Busa@tos.lv

 

 

Aptieka un apgādes nodaļa:
Inga Gūtmane – nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399288, e-pasts: Inga.Gutmane@tos.lv
 

Larisa Grena - noliktavas pārzine
Tālr.: 67399363, e-pasts: Larisa.Grena@tos.lv

 

Medicīnas informācijas un dokumentācijas nodaļa:
Aniela Akmene - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399327 , e-pasts: Aniela.Akmene@tos.lv
 

Klīniskais arhīvs - Tālr.: 67399265
 


Kvalitātes vadības sistēmu grupa:
Gunita Neikšāne - kvalitātes vadības sistēmu grupas vadītāja
Tālr.: 67399360, e-pasts: Gunita.Neiksane@tos.lv

 

Personāla daļa:
Kristīne Bagāta - Personāla daļas vadītāja
Tālr.: 67399433, e-pasts: Kristine.Bagata@tos.lv

 

Grāmatvedība:
Dzintra Perevertailo – galvenā grāmatvede
Tālr.: 67399269, e-pasts: Dzintra.Perevertailo@tos.lv

 

Ieva Kļaviņa – ekonomiste
Tālr.: 67399260, e-pasts: Ieva.Klavina@tos.lv

 

Baiba Zariņa - uzskaitvede, kontaktpersona pacientu parādu jautājumos

Tālr.: 67399394, e-pasts: Baiba.Zarina@tos.lv


Informācijas tehnoloģiju un datortehnikas apkopes nodaļa:
Kaspars Smilga – nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399209 , e-pasts: Kaspars.Smilga@tos.lv
 


Energo un saimniecības nodaļa:
Dainis Kalniņš - nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399344, e-pasts: Danis.Kalnins@tos.lv

 

 

Telpu uzkopšanas nodaļa:

Ieva Nolberga-Jēgere - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399418, e-pasts: Ieva.Nolberga@tos.lv
 



SākumsPar slimnīcuStruktūrvienībasCenrādisIepirkumiERAF fonda projektiIzsolesVakancesApdrošināšanaKontakti
© Autortiesības - TOS.LV