Kontakti

Pieteikšanās ambulatorām konsultācijām pa tālruni 67399421 vai elektroniski - eVeselībasPunkts

 

Pieteikšanās uz sonogrāfiju un ehokardiogrāfiju pa tālr.: 67 399 203 vai 67 399 421

Pieteikšanās uz magnētisko rezonansi pa tālr.: 67 399 448 vai 67 399 203
 

VSIA Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā izrakstīto e-DNL (elektronisko darba nespējas lapu) jautājumos lūdzam zvanīt pa tālr.: 67 399 266, vai rakstīt e-pastā: dnl@tos.lv

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca”

  • Adrese: Duntes iela 22, Rīgā, LV–1005
  • Administratīvā biroja tālrunis: 67 399 300
  • Fakss: 67 39 234 8
  • E-pasts: tos@tos.lv
  • Publiskā atslēga: e-pasta šifrēšanai atrodama šeit.

 

  • Rekvizīti:

Vienotais reģ.Nr.40003410729

Juridiskā adrese: Duntes iela 22, Rīga, LV-1005

Tālrunis: 67399300, fakss: 67392348

Swedbank AS

Konts: LV92HABA0551009437916

Kods: HABALV22

 

  • Valdes pieņemšanas laiki:

Valdes priekšsēdētāja Anita Vaivode – piektdienās no plkst. 09.00 - 12.00*

Valdes locekle Inese Rantiņa – piektdienās no plkst. 09.00 - 12.00*

Valdes loceklis Modris Ciems – ceturtdienās no plkst. 09.00 - 11.00*

*iepriekšēja vizītes pieteikšana pa tālr. 67 399 300
 

  • Citi tālruņi:

Traumpunkts – uzņemšanas nodaļa: 67 399 441

Anestezioloģijas un reanimācijas nodaļas māsu postenis: 67 399 258

1. nodaļas māsu postenis: 67 399 210

3. nodaļas māsu postenis: 67 399 270 vai 67 399 280

4. nodaļas māsu postenis: 67 399 240

5. nodaļas māsu postenis: 67 399 250

 

  • Datu aizsardzības speciālists:

Aigars Šturms, tālr.: 22015165, e-pasts: aigars.sturms@gmail.com

 

  • Iebraukšana slimnīcas teritorijā ar privāto transportu - par maksu (3.00 EUR)
  • Nokļūšana slimnīcā ar sabiedrisko transportu: no Stacijas laukuma - 3.trolejbuss, 11., 24.autobusi, maršrutā no Rumbulas (caur Ķengaragu, Pļavniekiem, Purvciemu) 49.autobuss, izkāpšanas pietura - Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca.

 

Spiediet te, lai apskatītu visus kontaktus!

Administrācija:

Uģis Zariņš - galvenais ārsts

Tāl.:67399307, e-pasts: Ugis.Zarins@tos.lv

 

Ilze Neparte – galvenā māsa
Tālr.: 67399379, e-pasts: Ilze.Neparte@tos.lv

 

Ilze Daukste - veselības aprūpes dokumentācijas un statistikas vadības ārsts

Tālr.: 67399301, e-pasts: Ilze.Daukste@tos.lv

 

Elīna Tolokonceva - projektu vadītāja
Tālr.: 67399285, e-pasts: Elina.Tolokonceva@tos.lv

Administratīvais birojs:

Santa Ennīte – biroja vadītāja
Tālr.: 67399200, e-pasts: Santa.Ennite@tos.lv

 

Vineta Vīksna - galvenā iepirkumu speciāliste

Tālr.: 67399248, e-pasts: Vineta.Vīksna@tos.lv

 

Liāna Jaunzeme - galvenā iepirkumu speciālista palīdze

Tālr.:67399244, e-pasts: Liana.Jaunzeme@tos.lv

 

Dace Jaunromāne – lietvede-endoprotezēšanas rindu vadības koordinatore
Tālr.: 67399225, e-pasts: Dace.Jaunromane@tos.lv
 

Marika Ziediņa - izglītības un zinātnes grupas lietvede

Tālr.: 67399266, e-pasts: Marika.Ziedina@tos.lv

 

Ambulatorā nodaļa:

Inese Breide - nodaļas vadītāja, ārsts, traumatologs ortopēds, augšējās ekstremitātes grupas atbildīgais ārsts

Tār.: 67399226, e-pasts: Inese.Breide@tos.lv

 

Solvita Āboliņa- virsmāsa
Tālr.: 67399212, e-pasts: Solvita.Abolina@tos.lv

Reģistratūra - Tālr.: 67399421
 

 

Traumpunkts - uzņemšanas nodaļa:
Guntis Naglis – nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399216, e-pasts: Guntis.Naglis@tos.lv
 

Evija Ustinova - virsmāsa
Tālr.: 67399333, e-pasts: Evija.Ustinova@tos.lv

Reģistratūra - Tālr.: 67399284
 

 

Diagnostiskās radioloģijas nodaļa:
Ilze Čerņavska - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399233, e-pasts: Ilze.Cernavska@tos.lv

 

Agrita Jekimova - virsmāsa
Tālr.: 67399257, e-pasts: Agrita.Jekimova@tos.lv
 

Reģistratūra - Tālr.: 67399203
 

 

Pirmsoperācijas izmeklēšanas nodaļa:
Iveta Veide – virsmāsa
Tālr.: 67399402, e-pasts: Iveta.Veide@tos.lv



Īslaicīgās ķiruģijas centrs (1.nodaļa):

Ēriks Ozols - nodaļas vadītājs

Tālr.: 67399331, e-pasts: Eriks.Ozols@tos.lv

 

Nataļja Valujeva - virsmāsa

Tālr.: 67399352, e-pats: Natalja.Valujeva@tos.lv

 

 

Mugurkaula un locītavu ķirurģijas centrs (3. nodaļa):
Jānis Ābols – nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399456, e-pasts: Janis.Abols@tos.lv
 

Silvija Zīle - virsmāsa
Tālr.: 67399398, e-pasts: Silvija.Zile@tos.lv


Māsu postenis 67399270 vai 67399280
Administrators - Tālr.: 67399426

 

Pēcoperācijas palāta - Tālr.: 67399454


 

Traumatoloģijas centrs (4.nodaļa):

Mārtiņš Malzubris – nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399334 , e-pasts: Martins.Malzubris@tos.lv

Oksana Boikova – virsmāsa
Tālr.: 67399438 , e-pasts: Oksana.Boikova@tos.lv

 

Māsu postenis – Tālr.: 67399240

 

Traumatoloģijas centrs (5.nodaļa):
Māris Zambrāns  – nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399251, e-pasts: Maris.Zambrans@tos.lv
 

Anna Riekstiņa - virsmāsa
Tālr.: 67399359, e-pasts: Anna.Riekstiņa@tos.lv

 

Māsu postenis – Tālr.: 67399250, 67399405

 

Ieva Grosberga - sociālais darbinieks

Tālr.: 67399385, e-pasts: Ieva.Grosberga@tos.lv

 

Ķirurģisko operāciju nodaļa:
Ilga Bulāne - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399234, e-pasts: Ilga.Bulane@tos.lv
 

 

Anestezioloģijas un reanimācijas nodaļa:

Iveta Golubovska– nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399323, e-pasts: Iveta.Golubovska@tos.lv

Maija Pavārniece – virsmāsa
Tālr.: 67399420, e-pasts: Maija.Pavarniece@tos.lv

Ārstu istaba – Tālr.: 67399221
Māsu postenis – Tālr.: 67399258, 67399419

 

Rehabilitācijas nodaļa:
Daiga Bruzgule - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399235, e-pasts: Daiga.Bruzgule@tos.lv

 

Anna Grigorjana - virsmāsa
Tālr.: 67399387, e-pasts: Anna.Grigorjana@tos.lv

 

Reģistratūra - Tālr.: 67399387, 67399421
 


Asins kabinets:

Gunta Šmite - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399202 , e-pasts: Gunta.Smite@tos.lv

 


Mikrobioloģijas un patohistoloģijas apvienotā laboratorija:

Dzintars Ozoliņš - vadītājs

Tālr.: 67399291, e-pasts: Dzintars.Ozolins@tos.lv
e-pasts: mikrobi@tos.lv

 

 

Centralizētā sterilizācijas un sterilo materiālu apgādes nodaļa:
Inga Buša - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399367, e-pasts: Inga.Busa@tos.lv

 

 

Aptieka un apgādes nodaļa:
Inga Gūtmane – nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399288, e-pasts: Inga.Gutmane@tos.lv
 

Larisa Grena - noliktavas pārzine
Tālr.: 67399363, e-pasts: Larisa.Grena@tos.lv

 

Medicīnas informācijas un dokumentācijas nodaļa:
Aniela Akmene - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399327 , e-pasts: Aniela.Akmene@tos.lv
 

Klīniskais arhīvs - Tālr.: 67399265
 


Kvalitātes vadības sistēmu grupa:
Gunita Neikšāne - kvalitātes vadības sistēmu grupas vadītāja
Tālr.: 67399360, e-pasts: Gunita.Neiksane@tos.lv

 

Personāla daļa:
Kristīne Bagāta - Personāla daļas vadītāja
Tālr.: 67399433, e-pasts: Kristine.Bagata@tos.lv

 

Grāmatvedība:
Dzintra Perevertailo – galvenā grāmatvede
Tālr.: 67399269, e-pasts: Dzintra.Perevertailo@tos.lv

 

Ieva Kļaviņa – ekonomiste
Tālr.: 67399260, e-pasts: Ieva.Klavina@tos.lv

 

Baiba Zariņa - uzskaitvede, kontaktpersona pacientu parādu jautājumos

Tālr.: 67399394, e-pasts: Baiba.Zarina@tos.lv


Informācijas tehnoloģiju un datortehnikas apkopes nodaļa:
Kaspars Smilga – nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399209 , e-pasts: Kaspars.Smilga@tos.lv
 


Energo un saimniecības nodaļa:
Dainis Kalniņš - nodaļas vadītājs
Tālr.: 67399344, e-pasts: Danis.Kalnins@tos.lv

 

Telpu uzkopšanas nodaļa:

Ieva Nolberga-Jēgere - nodaļas vadītāja
Tālr.: 67399418, e-pasts: Ieva.Nolberga@tos.lv
 

 


Doties soli atpakaļ