Aktuāli

Sveicam Māsu dienā!

XXI gadsimtā ir būtiski mainījusies tradicionālā izpratne par māsu lomu medicīnā, no asistenta un palīga lomas uz zinošu un kvalificētu kolēģi, kura ieguldījumu pacientu aprūpē un izglītošanā respektē pārējie komandas biedri. Raugoties nākotnē māsu loma un atbildība veselības aprūpē tikai turpinās pieaugt. Šobrīd Latvijas māsas ir uzsākušas  enerģisku savas profesijas attīstību dažādos līmeņos, kas spēj mobilizēt jaunu ideju ieviešanu un veselības aprūpes sektorā strādājošo līdzdalību. Var teikt, ka šis ir nozīmīgs pārmaiņu laiks, par kura veiksmīgu rezultātu atbildību ir gatavas uzņemties visas iesaistītās puses – māsas un sadarbības partneri.

 

Māsu darbs ir ļoti plašs un nesamaksājami vērtīgs, jo māsa ar savām spējām ir klāt gan tur, kur jauna dzīvība nāk pasaulē, gan arī tur, kur šī zemes dzīve tuvojas noslēgumam. Mēs esam pārliecināti, ka šobrīd ir visi priekšnosacījumi, lai tiktu īstenotas nepieciešamās pārmaiņas, kas māsu darbu padarītu vēl nozīmīgāku un vienlaikus arī prestižāku sabiedrības vērtējumā.

 

Starptautiskajā Māsu dienā vēlam māsām ikdienā saglabāt neizsīkstošu enerģiju, darba prieku un sirds siltumu!

 

Jūs esat vistuvāk pacientiem, uzklausot un sniedzot emocionālu atbalstu, tādēļ bez jums kvalitatīva veselības aprūpe nav iedomājama.

 

 

Ar cieņu

galvenā māsa Ilze Neparte

 

Doties soli atpakaļ