Aktuāli

Slimnīcas ārsti saņem "Gada notikums medicīnā 2023" apbalvojumu

21.martā Latvijas Ārstu biedrības rīkotajā "Gada balva medicīnā 2023" svinīgajā apbalvošanas ceremonijā Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārsti saņēma augsti novērtēto apbalvojumu "Gada notikums medicīnā". Šī atzinība ir piešķirta par novatorisku pieeju medicīnā, veiksmīgi veicot sarežģītu ķirurģisku, operāciju jaunam pacientam ar kaulu gigantšūnu audzēju.

 

2023. gada rudenī slimnīcas komanda veica šo sarežģīto operāciju, kas Latvijā iepriekš veikta tikai vienu reizi. Operācija, kas ilga 6,5 stundas, ietvēra audzēja pilnīgu rezekciju un kaula rekonstrukciju, izmantojot paša pacienta kaulu no apakšstilba, nodrošinot, ka pacientam tiek atjaunota rokas funkcionalitāte un dzīves kvalitāte.

 

Paldies izcilajiem speciālistiem - traumatologiem ortopēdiem Laurim Repšam un Mārtiņam Malzubrim, ārstam rezidentam anestezioloģijā Matīsam Briukam, kuri saņēma šo apbalvojumu. Īpašs paldies arī visai operācijas komandai, bez kuras šī operācija nebūtu iespējama - traumatologam, ortopēdam Mārcim Jēgeram, ārsta palīgam Kintijai Krūmiņai, ārstam anesteziologam Ivetai Golubovskai, operāciju māsām Līgai Savickai un Irinai Krajevai, māsai anestēzistei Marijai Verhoustinskai.

 

Minētā operācija ir spilgts piemērs mūsu mērķim nodrošināt pacientiem visaugstākās kvalitātes medicīnisko aprūpi, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un inovatīvas pieejas. Mēs esam ļoti lepni par mūsu komandas sasniegumiem un turpināsim strādāt, lai nodrošinātu izcilību visos mūsu darbības aspektos.

 

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca pateicas visiem saviem darbiniekiem par viņu nelokāmo apņemšanos un izcilību, kas ļāva sasniegt šo nozīmīgo atzinību. Mēs arī izsakām pateicību mūsu pacientiem un viņu ģimenēm par uzticību un atbalstu mūsu ceļā uz kopīgu mērķi – labāku veselību Latvijā.

 

Doties soli atpakaļ