Attālinātās videokonsultācijas

Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus, ir iespējams pierakstīties uz attālināto videokonsultāciju. Attālinātās videokonsultācijas laikā ārsts var nozīmēt vajadzīgos izmeklējumus un citu speciālistu konsultāciju, izrakstīt e-recepti vai nozīmēt cita veida konservatīvo ārstēšanu. Nepieciešamības gadījumā ārsts lemj par klātienes vizītes nepieciešamību, ņemot vērā iespējas un valstī noteiktos drošības pasākumus. Attālinātā videokonsultācija sniedz iespēju apspriest izmeklējumu rezultātu un ārstēšanas gaitu ar ārstu. Slimnīca piedāvā arī iespēju attālinātajai videokonsultācijai ar fizioterapeitu.

Pieteikties attālinātajai videokonsultācijai ir iespējams mājaslapā https://eveselibaspunkts.lv/lv.

 

 

Lai ātrāk sasniegtu attālinātās videokonsultācijas mērķus – noteikt diagnozi un nozīmēt nepieciešamo ārstēšanu, vēlams sagatavot atbildes uz jautājumiem Jūsu konsultācijas veidam atbilstošajā anketā:

Iepriekšējos izmeklējumus, slēdzienus, aizpildītās anketas un citu ar Jūsu konsultāciju saistītos dokumentus lūgums pievienot laicīgi Jūsu “Dokumentos. Instrukcija par dokumentu nosūtīšanu ārstam ir pieejama šeit:

 

 

Ja Jūsu izmeklējumi ir pieejami tikai fiziskajos datu nesējos, tādos kā kompaktdisks vai USB zibatmiņa, tad ārsts nevar Jums garantēt kvalitatīvu konsultāciju, neredzot šos datus klātienes konsultācijas laikā.

Aicinām Jūs pieslēgties attālinātajai videokonsultācijai 30 min pirms konsultācijas laika, nokonfigurēt kameru un mikrofonu, un gaidīt ārsta pieslēgšanos. Lūdzam ņemt vērā, ka atsevišķos gadījumos ārsts var nedaudz kavēties, tāpēc lūgums piereģistrēt savu kontakttālruni lietotāja profilā. Attālinātās videokonsultācijas laikā ieteicams atrasties ērtā un klusā vidē.


Attālinātās videokonsultācijas slēdzienu Jūs varēsiet saņemt savos Dokumentos.