Aktuāli

Gada balva medicīnā 2013

31. janvāra pievakarē tika svinīgi pasniegtas "Gada balva medicīnā 2013" balvas desmit nominācijās, lai godinātu veselības nozarē strādājošos par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā. Sešās nominācijās uzvarētājus noteica iedzīvotāji, bet četrās nominācijās - nozares ekspertu žūrija.

 

Titula “Gada slimnīca 2013” saņemšanai ekspertu žūrija bija izvirzījusi trīs pretendentus - Daugavpils psihoneiroloģisko slimnīcu, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcu, kā arī Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu. Katra no minētajām slimnīcām pērnajā gadā ir ieguldījusi ievērojamus resursus pacientu veselības aprūpes nodrošināšanā un attīstībā, kā arī 2014. gadam izvirzījusi vairākus stratēģiskus mērķus.

 

 “Gada balva medicīnā” ekspertu žūrija, kuras sastāvā darbojās Veselības ministrijas, Latvijas Ārstu biedrības, Latvijas Māsu asociācijas un Rīgas Stradiņa universitātes pārstāvji, pateicas visām Latvijas slimnīcām, kas pērnajā gadā spējušas pacientu ārstēšanu un aprūpi noturēt augstā kvalitātē, attīstīt slimnīcu darbību un nodrošināt kvalitatīvu medicīnas pakalpojumu pieejamību ierobežota veselības aprūpes finansējuma apstākļos. Lūk, ekspertu atklātais par Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas veikumu 2013. gadā:

 

„Kopš aizvadītā gada februāra jaunā un modernā traumpunktā un uzņemšanas nodaļā tiek nodrošināta neatliekamā palīdzība pacientiem diennakts režīmā, mūsdienīgi aprīkotā Anestezioloģijas un reanimācijas nodaļā augsti kvalificēts personāls rūpējas par pacientiem kritiskās situācijās vai stāvokļos pēc sarežģītām ķirurģiskām operācijām. Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca ir pirmā slimnīca Latvijā, kas sertificēta atbilstoši EN ISO 9001 sērijas standartam, kas apliecina, ka slimnīcā ir ieviesta, tiek uzturēta un nepārtraukti pilnveidota kvalitātes vadības sistēma.”

 

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas vadība sirsnīgi pateicas ikvienam darbiniekam par teicamu darbu, kas arvien  vērsts uz Slimnīcas ilgtspējīgu attīstību!

Doties soli atpakaļ