Aktuāli

Stipendijas māszinību studiju programmā

Mūsu GALVENĀ VĒRTĪBA ir kompetenti darbinieki, kas orientēti uz sadarbību, jaunu zināšanu un prasmju apguvi, un pieredzes apmaiņu. Mēs strādājam vienotā komandā un mūsu augstākais mērķis ir izcilība it visā!

 

Ar savu profesionālo darbību mēs palīdzam sabiedrībai nodrošināt veselības atjaunošanu, saglabāšanu, uzlabošanu un veicināšanu šodien, un esam vadošais traumatoloģijas un ortopēdijas pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas nodrošina kvalitatīvu medicīnisko palīdzību pacientiem un atbalstu nozares speciālistiem.

 

Mēs esam ceļā, lai kļūtu par Eiropas nozīmes traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcu, kurā ārstniecības, izglītības un pētniecības virzienu sintēze nodrošinās modernu medicīniskās palīdzības pasākumu kopumu ikkatram pacientam.

 

Mūsu komandā ir 140 māsu liela saime, kur ikviena māsa ir augsti motivēta, profesionāla, kompetenta un uz pacientu orientēta. Lai sasniegtu izcilību mēs gaidām tieši Tevi – topošo māsu! NĀC, PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI JAU TAGAD - STUDIJU LAIKĀ!

 

Mēs Tev sniegsim iespēju iegūt pilnvērtīgu profesionālo un darba pieredzi klīniskajā ikdienas darba vidē. Palīdzēsim Tev kļūt par labāko savā profesijā un atbalstīsim Tavas personības izaugsmi!

 

Mēs piedāvājam Tev- māszinību studiju programmas II., III., un IV. gada studentei (-am), Slimnīcas stipendiju visā studiju laikā!

 

Ja esi ieinteresēta(-ts), lūdzu sazinies:

 

 

Doties soli atpakaļ