Aktuāli

Ambulatorie un stacionārie pakalpojumi

Informējam, ka sākot ar š.g. 3.jūniju, slimnīcā pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi. Vienlaikus slimnīcā tiek saglabātas stingras epidemioloģiskās drošības prasības, savukārt, pacientiem, pirms došanās pie ārsta vai uz izmeklējumu, joprojām spēkā iepriekšējā kārtība - iepriekš jāsazinās ar Ambulatorās nodaļas reģistratūru un jāvienojas par vizītes laiku, bez iepriekšēja pieraksta doties uz slimnīcu nedrīkst. Būtiski atcerēties iespēju robežās ievērot divu metru distanci, regulāri dezinficēt rokas un lietot sejas masku!

 

Noteikts, ka pirms plānveida operācijām vai invazīvajām manipulācijām ārstējošais ārsts vai arī ģimenes ārsts pacientu nosūta Covid-19 testa veikšanai un manipulācija tiks veikta tikai negatīva testa rezultāta gadījumā. Ārsts savlaicīgi brīdina par nepieciešamību veikt Covid-19 testu.

 

Neskatoties uz to, ka valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana ir pilnībā atjaunota, atgādinām, ka slimnīcā pacientu apkalpošanas temps šobrīd ir ievērojami lēnāks nekā tas bijis iepriekš, jo līdz ar pakalpojumu atjaunošanu, ieviesti stingrāki piesardzības pasākumi. Vienlaikus slimnīcā ir saglabāta iespēja sniegt attālinātas speciālistu konsultācijas (interesēties telefoniski Ambulatorās nodaļas reģistratūrā).

 

Aicinām pacientus kopā ar ģimenes ārstu vai ārstējošo ārstu izvērtēt, kādi veselības aprūpes pakalpojumi šobrīd  ir nepieciešami, īpaši būtiski tas ir personām, kuras vecākas par 60 gadiem un personām ar novājinātu imunitāti, kurām Covid-19 infekcija var izraisīt smagas sekas.

 

Ambulatorās nodaļas reģistratūras tālr.: 67399421

 

Doties soli atpakaļ